Beton i drewno – Aranżacja przestrzeni parteru w budynku jednorodzinnym

Beton i drewno, dwa wspaniałe materiały, całkiem inne, odmienne… Ale razem wzajemnie się uzupełniają.

Poniższy projekt przygotowany został dla bardzo zdecydowanych i odważnych  Inwestorów, którzy postanowili stworzyć tło dla pięknego i oryginalnego stołu. Firma:

 

 

Kuchnia połączona z jadalnią i jednocześnie oddzielona od niej dwustronnym regałem. Z jednej strony półki i szuflady na podręczne drobiazgi, a z drugiej strony półki zasłonięte szklanym frontem przesuwnym, za którym znajduje się miejsce na przyprawy i wyposażenie do zmywania naczyń. Mebel wielofunkcyjny i przemyślany, wręcz idealny. Kolejnym elementem niezwykle ciekawym w kuchni jest wnęka w zabudowie wysokiej, podkreślona kolorem grafitowym. Przestrzeń tę mają wypełniać urządzenia kuchenne.

Toaleta, wąska, mała, znajdująca się w holu przy salonie, łączy surowość i ciepło drewna. Wielka tafla lustra optycznie powiększa łazienkę, płytki podłogowe zostały 'zawinięte’ na zabudowę WC, nad którą znajduje się szafka na podręczne rzeczy. Łazienka jest mała dlatego elementy znajdujące się w niej są 'konkretne’ i proste w swej formie, nic nie zaburza i nie zaśmieca przestrzeni.

Salon wyposażony w meble wypoczynkowe Kler, otwarty na jadalnie, klatkę schodową oraz hol wejściowy.